انژکتور شوی و کاربراتور شوی پرستون AS-335
انژکتور شوی و کاربراتور شوی پرستون AS-335
  • مشخصات کلی
  نام کالا: اسپری انزکتور شوی و کاربراتور شوی پرستون
  کد کالا: AS-335
  سایز: 12.5 اونس / 354 گرم

  معرفی کالا
  اسپری کاربراتور شوی پریستون با فرمولی جدید و عملکردی بالا برای تمیز کردن دوده و آلودگی از داخل سیستم کاربراتور مورد استفاده قرار میگیرد.بهبود عملکرد کاربراتور و کاهش مصرف سوخت از ویژگی های این محصول میباشد.

  طریقه استفاده
  اسپری کاربراتور شوی پریستون را در حالیکه موتور خاموش است مورد استفاده قرار دهید.هرگز از پاشش این محلول به داخل سیستم های الکتریکی خودداری کنید.محلول کاربراتور شوی پریستون را به داخل محفظه کاربراتور اسپری کنید و چند لحظه صبر کنید تا محلول به طور کامل به داخل سطوح کاربراتور نفوذ پیدا کند سپس با یک دستمال تمیز شروع به تمیز کردن کاربراتور نمایید.این محصول سازگار با کلیه سیستم های کاربراتوری و سنسور اکسیژن و مبدل کاتالیزوری نیز میباشد. اسپری کاربراتور شوی پریستون را برای کلیه سیستم های کابراتور مورد استفاده قرار میگیرد.

  معرفی تولیدکننده
  شرکت پریستون در تولید محصولات در زمینه خنک کاری موتور و تولید ضد یخ ، انواع شوینده ها ، روغن های گیربکس اتومات، روغن ترمز روغن هیدرولیک و انواع مکمل ها فعالیت های چشم گیری در بازار جهانی داشته است. با تاسیس این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا ، تحول عظیمی در خصوص تولید محصولات مکملی و تمیز کننده خودرو ایجاد شده است و موجب ایجاد یک فضای رقابتی در این زمینه بین دیگر شرکت ها و شرکت پریستون شده است. بالا بودن کیفیت ، بهبود فرآیند روان کاری در خودروها و تولید محصولات منحصر به فرد و متنوع باعث توزیع محصولات این شرکت به دیگر کشور های حهان شده است.
   
  اصالت کالا
  کالا با برچسب اصالت سی پل گارانتی ارائه میگردد


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  9/10 (تعداد آرا 2 نفر )