مایع تمیزکننده گیربکس
مایع تمیزکننده گیربکس
  • مشخصات کلی

  نام کالا: مایع تمیزکننده گیربکس
  کد کالا : 5073337
  سایز: 16 oz./473 ml 
   
  معرفی محصول
  شوینده گیربکس گام اوت با فرمولی قوی و حرفه ای برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سیستم گیربکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمای بالا در گیربکس و اصطکاک زیاد باعث به وجود آمدن رسوب و آلودگی در بین چرخدنده های گیربکس می‌شود. که این امر سبب ایجاد اختلال در نحوه عملکرد گیربکس ها می‌شود. شوینده گیربکس گام اوت باعث از بین رفتن کلیه رسوبات و ناخالصی ها از سیستم گیربکس می‌شود و در نتیجه عملکرد گیربکس را بهبود می‌بخشد.
   
  طریقه مصرف
  مرحله 1: مقداری از روغن گیربکس خودرو را تخلیه نمایید و شوینده گیربکس گام اوت را به طور مستقیم به داخل محفظه روغن گیربکس قبلی اضافه کنید.
  مرحله 2: موتور را روشن کنید و ترمز دستی را کشیده و پدال ترمز را نگه دارید. به آهستگی دسته دنده را به مدت 30 ثانیه دردنده های مختلف قرار دهید به این صورا که در هر دنده 30 ثانیه صبر کنید تا چرخنده ها به طور کامل در معرض شوینده گیربکس گام اوت قرار بگیرند و کامل تمیز شوند.
  مرحله 3 : دنده را خلاص کنید و اجازه دهید موتور به مدت 10 الی 15 دقیقه کار کند سپس موتور را خاموش کنید سپس روغن کثیف داخل گیربکس را به طور کامل خارج کرده و روغن گیربکس جدید را به مخزن روغن گیربکس بریزید.
  لازم به ذکر است توصیه می‌کنیم برای ایمنی بیشتر از یک تعمیرکار حرفه ای برای این کار استفاده کنید.
   
  مورد استفاده
  شوینده گیربکس گام اوت را می‌توانید برای کلیه گیربکس های دستی و اتوماتیک مورد استفاده قرار دهید.
   
  معرفی تولید کننده
  شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.لازم است بدانید شرکت گام اوت حامی رسمی مسابقات رانندگی فرمول یک 2017 نیز می‌باشد. در مجموع به منظور بهبود عملکرد و نیز افزایش بازده موتور پیشنهاد می‌کنیم حتما محصولات شرکت گام اوت را امتحان کنید.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  3/10 (تعداد آرا 5 نفر )