کیت کامل کلی بار مادرز 7240
کیت کامل کلی بار مادرز 7240
کیت کامل کلی بار مادرز محصولی از سی پل گارانتی
  • مشخصات کلی
  نام کالا:
  کیت کامل جرمگیر رنگ بدنه خودرو (Clay Bar)
   کد کالا: 
  #7240

  سایز:
  2 قطعه خمیر جرمگیر کلی
  مایع روان کننده شوتایم 450 گرمی
  یک عدد حوله 40سانتیمتر در 40 سانتیمتر
  + یک بطری شامپو واکس هدیه

  معرفی محصول:
  ساخته شده برای خارج کردن باقیمانده ذرات و آلاینده ها ئی که شوینده ها و پولیش ها قادر به ازبین بردنشان نمیباشند و در لایه آخر رنگ یعنی (کلیر رنگ) فرو رفته اند. مانند فضولات پرندگان، گرد و غبار، شیره درختان، ذرات معلق در هوا و ذرات رنگ. (خمیر جرم گیر کلی)  با فرمول اختصاصی خود راه را برای واکس یا پولیش کردن رنگ هموار میسازد.
  نکته
  قبل و در حین مصرف مایع روان ساز (شوتایم) را را کاملا تکان دهید
  سطح کار باید کاملا تمیزو سرد باشد.

  طریقه مصرف: 
  پس از شستن کامل سطوح رنگ شده ، اسپری روانساز (شوتایم مادرز8224# یا 8216 #) که داخل کیت کامل (کلی بار) قرار دارد،  بر روی سطوح، در ابعاد حدودا" (شصت سانتیمتر  در شصت سانتیمتر مربع) اسپری شده و (خمیر جرم گیر کلی) روی آن مالش داده شود. بهتر است در حین کار، با خمیر بازی کرده  تا از قسمت های تمیز خمیر که هنوز ذره ای را به خود جذب نکرده است بهره ببریم.  پس از آن سطح کلیر رنگ آماده برای واکس خواهد شد. بدون استفاده از (خمیر جرمگیر کلی) ذرات و آلاینده ها در زیر پوششی از واکس و داخل کلیر رنگ باقی خواهند ماند. همچنین پولیشکاری رنگ بدون استفاده از (خمیر جرمگیر کلی) موجب میشود تا ذرات آلاینده به پد پولیش بچسبد و در حین عمل پولیشکاری بر روی رنگ رده های سورلز (هالوگرامی) از خود بجا بگذارد. بنابراین پولیشکار های عزیز دقت داشته باشند که یکی از مهمترین عواملی که باعث میشه پس از عملیات پولیشکاری  و یا واکس رده های هالوگرامی روی بدنه دیده بشه متاسفانه عدم استفاده از (خمیر جرمگیر کلی) میباشه.                    
                    

  راهنمای سریع:
  1. اسپری
    اسپری شوتایم داخل جعبه را، بر روی سطح  رنگ شده تمیز،  خنک و درسایه  در ابعاد حدودا 60 سانتیمتر در60 سانتیمتر مربع بطور کامل اسپری کرده بطوری که کل آن سطح را پوشش دهد. سپس خمیر کلی را روی کف دست پهن نموده و منطقه اسپری شده را مالش میدهید.
  2. مالش
  خمیر کلی را روی کف دست پهن نموده و خمیر جرمگیر را به آرامی بر روی سطح اسپری شده مالش دهید تا زمانی که کل آن سطح نرم  و لطیف شود. زمانی که سطح خمیر جرمگیر کثیف آنرا مخلوط کرده تا با سطح تمیز آن کار شود
  3.  پاک کردن
  با حوله مایکروفایبر روی همان سطح مورد نظر را پاک کنید و سطح دیگر را شروع نمایید.


   اصالت کالا
  کالا با برچسب اصالت سی پل گارانتی ارائه میگردد

  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  0/10 (تعداد آرا 0 نفر )