10799 روغن موتور سیکلت 20W-40 JASO
10799 روغن موتور سیکلت 20W-40 JASO
روغن موتور سیکلت مناسب اسکوتر نیمه سینتتیک 20 40 JASO MB اکشن متیک
  • مشخصات کلی

  نام کالا:  روغن موتور  ACTION MATIC 20W-40
  کد کالا:  10799
  سایز:   1 لیتر
   
  مشخصات فنی
  SAE: 20W-40
  JASO: MB
  API: SJ/CD
  Synthetic Blend


  معرفی  کالا
  روغن موتور سیکلت چهارزمانه سینتتیک  ACTION MATIC 20W-40 SJ/ JASO MB   تاپ وان با عملکردی بالا  جهت استفاده موتور سیکلت های خانگی که کلاچ آنها از نوع گریز از مرکز میباشند. این محصول مطابق با جدید ترین استاندارد های تولید کنندگان موتور سیکلت در دنیا می باشد. حفظ عملکرد مطلوب موتور در دور های بالا، افزایش طول عمر از ویژگی های این محصول می باشد. این محصول ترکیبی از روغن پایه و مواد افزودنی خاص می باشد که در برابر اکسیداسیون در دماهای بالا مقاوم می باشد. استفاده از این روغن سایر قطعات موتور سیکلت را در برابر خوردگی و رسوبات مضر محافظت می کند. این محصول بعنوان یک لایه محافظ از زنگ زدگی قطعات موتور سیکلت جلوگیری می کند.

   

  ویژگی ها

   مطابق با API SJ/CD
   فناوری JASCO MB
  مناسب برای انواع موتور سیکلت ها ی ۴ زمانه با کلاچ گریز از مرکز
  جلوگیری از اصطکاک و سایش
  افزایش طول عمر قطعات موتور
  کاهش مصرف سوخت
  کمک به کاهش درجه حرارت موتور
  محافظت از قطعات موتور سیکلت در برابر اسیدهای حاصل شده از احتراق

   

  مورد استفاده
  روغن موتور  ACTION MATIC 20W-40نیمه سینتتیک تاپ وان در کلیه موتور سیکلت های که در دفترچه راهنمای آنها با توجه به منطقه آب و هوایی و فشار هوا توصیه شده است  قابل استفاده میباشد

   
   
  توصیه ها

  قبل از استفاده از روغن موتور، می بایست دفترچه راهنما خودرو خود و قسمت مربوط به روغن موتور را چک کنید. دقت داشته باشید تعویض روغن موتور باید بر طبق روغن موتور پیشنهادی ذکر شده در دفترچه راهنما خودرو باشد.
  این روغن موتور را نباید در دمای بالاتر از 60 درجه سانتی گراد نگه دارید و از تابش مستقیم نور خورشید به این روغن موتور جلوگیری کنید. همچنین بهتر است این روغن موتور را در جایی نگه داری کنید که نوسانات دمایی کمی داشته باشد.
  توجه داشته باشد از خرید روغن موتوری که برچسب اطلاعات آن کنده شده است جداً خودداری کنید.

   
   
  معرفی تولید کننده
  شرکت تاپ وان حدود 40 سال پیش در ایالات متحده آمریکا تاسیس گردید. و تا به حال در تولید روغن برای کلیه نسل های موتور در دنیا پیشتاز بوده است. شرکت تاپ وان با بهره گیری از نیروهای متخصص و  کارآمد و تولید محصولات باکیفیت گام محکمی در بهبود فرایند روغن کاری در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. لازم به ذکر است محصولات تاپ وان تحت تایید انجمن نفت آمریکا  API نیز میباشد. این شرکت با بهره وری از آخرین متدها و روش های  تصفیه فرآورده های نفتی ، توانسته در تولید روغن های سینتتیک بسیار موثر باشد. بهبود فرآیند روغن کاری در موتور و تولید روغن با گرانروی لازم و مطلوب از وظایف محصولات این شرکت میباشد
   
  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد.
   


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  4.8/10 (تعداد آرا 6 نفر )