مکمل نانوسرامیک گیربوکس 15000
مکمل نانوسرامیک گیربوکس 15000
  • مشخصات کلی
  نام کالا: مکمل روغن  گیربکس (منوال و اتومانتیک)
  کد کالا: 15000    
  سایز: 236 سی سی  
   
  معرفی محصول :
  مکمل حرفه ای روغن گیربکس های اتومات و منوال پرلانگ با تکنولوژی AFMT و پیشرفته برای گیربکس و سیستم هالی انتقال قدرت مناسب میباشد. این محصول بعنوان یک سیال یا روان کننده به داخل سطوح فلزی و چرخدنده ها نفوذ کرده و با ایجاد یک لایه محافظ از اصطکاک بین چرخنده ها و سطوح متصل  جلوگیری میکند. مکمل روغن گیربکس پرلانگ در  فشار های بالا از آسیب دیدن قطعات گیربکس جلوگیری میکند و همچنین در شرایط بحرانی و شتاب سریع از قطعات گیربکس محافظت میکند.

  ویژگی های محصول :
  دارای تکنولوژی منحصر به فرد AFMT ثبت شده توسط شرکت Prolong
  ملکولهای این مکمل با همه اجزاء و قطعات فلزی موجود در گیربکس تعامل داشته و با ایجاد نوعی پیوند شیمیایی جهت محافظت از سطوح فلزی برای کاهش هر گونه صدمه ای، کاهش حرارت و اصطعکاک بکار میرود.
  کاملا موثر و کارآمد در شرایط بسیار سخت و فشار های ناگهانی که به گیربکس وارد میشود
  تعویض نرم و بی صدا در گیربکس های دنده ای
  عکس العمل سریع در گیربکس و روان در گیربکس های اتومتتیک
  مناسب جهت شتاب های مثبت و منفی در هر دو نوع گیربکس اتوماتیک و دنده ای
  فاقد افزودنی های مضری که در اکثر مکمل های ارزان موجود در مارکت از آنها استفاده میشودمانند: Molybdenum، Zink، Copper، CU و یا گرافیت ( از همه عزیزان تقاضا میکنیم هرگز از مکمل های روغنی که دارای عناصر فوق میباشند هرگز استفاده نشود)
  مناسب برای گیربکس های نو یا کارکرده
  راه حلی مناسب جهت جلوگیری از ضربه و تقه زدن گیربکس
  کاهش اصطکاک و دما
  سازگار با کلیه روغن های گیربکس

  مورد استفاده :
  مکمل حرفه ای روغن گیربکس های اتومات و منوال پرلانگ در کلیه گیربکس ها مورد استفاده قرار میگیرد.

  طریقه استفاده :
  مکمل حرفه ای روغن گیربکس های اتومات و منوال پرلانگ را به هنگام تعویض روغن گیربکس یا در هنگام استفاده میتوان به سیستم روغن گیربکس اضافه کرد

  معرفی تولید کننده:
  شرکت پرلانگ (Prolong) در سال 1990 در کشور آمریکا تاسیس شد  و تا به حال در تولید محصولات مکملی و روان کننده بسیار موفق بوده است. به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب از ویژگی های این شرکت آمریکایی میباشد. شرکت پرلانگ  (Prolong) در زمینه کارآفرینی بسیار فعال بوده و  خدمات گسترده ای انجام داده است.رقابت با دیگر شرکت های تولید کننده محصولات مکملی و مراقبتی خودرو ، کیفیت بالای محصولات این شرکت را تضمین میکند. لازم به ذکر است در حالا حاظر محصولات پرلانگ در سراسر دنیا و در اکثر کشور ها توسط نمایندگی های این شرکت عرضه میگردد.  لازم به ذکر است محصولات مکملی این شرکت غالبا با فرمول انحصاری AFTM و با تکنولوژی فوق پیشرفته تولید میشود. تکنولوژی AFTM انحصار شرکت پرلانگ (Prolong) میباشد که با این فرمول اصطکاک دو سطح فلزی را طی یک فرآیند شیمیایی پیشرفته به حداقل میرساند و نیز به نوعی محافظ بین سطوح فلزی درگیر با هم میباشد که درنتیجه کاهش اصطکاک و گرما را در موتور به ارمغان می‌آورد. در هر صورت با توجه به محصولات با کیفیت این شرکت آمریکایی و استفاده از تکنولوژی های برتر و منحصر به فرد ، استفاده از محصولات شرکت پرلانگ (Prolong) را به شما عزیزان توصیه میکنیم.
   
  اصالت کالا:
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )