19511 روغن نیمه سینتتیک دو زمانه
19511 روغن نیمه سینتتیک دو زمانه
روغن نیمه سینتتیک دو زمانه اکشن پلاس LOW SMOKE FC
  • مشخصات کلی

  نام کالا:  روغن موتور  ACTION PLUS 2T
  کد کالا:  19511
  سایز:   1 لیتر
   
  مشخصات فنی
  Synthetic Belend
  JASO FC


  معرفی  کالا
  روغن موتور سیکلت  نیمه سینتتیک دو زمانه FC 2T ACTION PLUS  تاپ وان با فرمولاسیون انحصاری موجب مقاومت عالی در شرایط بسیار سخت موتور می شود که با حد اقل دود، عملکرد فوق العاده ای را از خود به جای می گذارد.


  ویژگی ها
  JASO FC


  مورد استفاده
  روغن موتور سیکلت  نیمه سینتتیک دو زمانهFC 2T ACTION PLUS   تاپ وان مناسب برای انواع موتور های دو زمانه از جمله  پرنده های مدل، ماشین های مسابقه ای، ماشین های چمن زنی، اره برقی ها، موتور های گلایدر و انواع ماشین های رادیو کنترول (آر سی) می باشد

   
   
  توصیه ها

  قبل از استفاده از روغن موتور، می بایست دفترچه راهنما خودرو خود و قسمت مربوط به روغن موتور را چک کنید. دقت داشته باشید تعویض روغن موتور باید بر طبق روغن موتور پیشنهادی ذکر شده در دفترچه راهنما موتور باشد.
  این روغن موتور را نباید در دمای بالاتر از 60 درجه سانتی گراد نگه دارید و از تابش مستقیم نور خورشید به این روغن موتور جلوگیری کنید. همچنین بهتر است این روغن موتور را در جایی نگه داری کنید که نوسانات دمایی کمی داشته باشد.
  توجه داشته باشد از خرید روغن موتوری که برچسب اطلاعات آن کنده شده است جداً خودداری کنید.

   
   
  معرفی تولید کننده
  شرکت تاپ وان حدود 40 سال پیش در ایالات متحده آمریکا تاسیس گردید. و تا به حال در تولید روغن برای کلیه نسل های موتور در دنیا پیشتاز بوده است. شرکت تاپ وان با بهره گیری از نیروهای متخصص و  کارآمد و تولید محصولات باکیفیت گام محکمی در بهبود فرایند روغن کاری در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. لازم به ذکر است محصولات تاپ وان تحت تایید انجمن نفت آمریکا  API نیز میباشد. این شرکت با بهره وری از آخرین متدها و روش های  تصفیه فرآورده های نفتی ، توانسته در تولید روغن های سینتتیک بسیار موثر باشد. بهبود فرآیند روغن کاری در موتور و تولید روغن با گرانروی لازم و مطلوب از وظایف محصولات این شرکت میباشد
   
  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد.
   


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  5.3/10 (تعداد آرا 9 نفر )