شوینده کامل سیستم سوخت رسانی
شوینده کامل سیستم سوخت رسانی
  • مشخصات کلی

  نام کالا: شوینده کامل سیستم سوخت رسانی
  کد کالا : 510011
  سایز: 16 oz/473 ml 
   

  معرفی محصول
  عملکرد موتورهای احتراق داخلی با سوخت های متفاوت همواره یکی از دغدغه های مهندسان صنعت خودرو سازی بوده است به طوریکه همواره در جهت بهبود عملکرد موتور ها و افزایش راندمان و توان اندیکاتوری تلاش بسیاری داشته اند. رسوبات کربن به جا مانده در موتور باعث افت توان و کاهش عملکرد موتور و همچنین افزایش مصرف سوخت می‌شود. مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت با فرمولاسیون فوق حرفه ای و پیشرفته و بر گرفته از آخرین روش‌های تقویت موتور مناسب برای انواع اتومبیل ها با سوخت های مختلف می‌باشد. مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت کلیه رسوبات و ناخالصی ها را در خود حل می‌کند و باعث تمیزی و در نتیجه از بین بردن هر گونه آلودگی در داخل موتور می‌شود که این امر سبب بهبود عملکرد داخل موتور می‌شود. کاهش مصرف سوخت، کاهش اصطکاک و افزایش توان خروجی موتور از لحاظ قدرت و شتاب از دیگر مزایای استفاده از این محصول حرفه ای می‌باشد. مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را می‌توانید از طریق مخزن سوخت و همچنین مخزن روغن وارد موتور نمایید.

  طریقه مصرف
  اضافه کردن به مخزن سوخت خودرومایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را به طور کامل داخل مخزن سوخت بریزید و سپس سوخت گیری نمایید تا مخزن پر شود. لازم به ذکر است باید اجازه دهید سوختی که بعد از مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت به داخل مخزن ریختید را به طور کامل مصرف کنید و سپس مجدد سوخت گیری نمایید. هر بطری از این محصول برای 65 الی 80 لیتر بنزین مناسب است.
  اضافه کردن به مخزن روغن موتور خودرومایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را به طور مستقیم به داخل مخزن روغن بریزید. یک چهارم از این محلول برای 4 لیتر روغن موتور مناسب می‌باشد. سپس بلافاصله موتور را روشن کنید و به مدت 5 الی 10 دقیقه موتور یا خودرو را به حرکت درآورید تا محلول به داخل موتور نفوذ کند.
  اضافه کردن به موتور های 4 زمانهمایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را به مقدار 50 الی 100 میلی لیتر به ازای یک باک بنزین به داخل مخزن سوخت بریزید.
  اضافه کردن به موتور های 2 زمانهمایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را به مقدار 50 الی 100 میلی لیتر به ازای یک باک بنزین به داخل مخزن سوخت بریزید.
   
  مورد استفاده
  مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت را می‌توانید برای خودرو های با سوخت گاز، بنزین و دیزل و همچنین موتور های دوزمانه نیز مورد استفاده قرار دهید.
   
  معرفی تولید کننده
  شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.لازم است بدانید شرکت گام اوت حامی رسمی مسابقات رانندگی فرمول یک 2017 نیز می‌باشد. در مجموع به منظور بهبود عملکرد و نیز افزایش بازده موتور پیشنهاد می‌کنیم حتما محصولات شرکت گام اوت را امتحان کنید.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  0/10 (تعداد آرا 0 نفر )