شوینده قوی انژکتور
شوینده قوی انژکتور
  • مشخصات کلی

  نام کالا: شوینده قوی انژکتور
  کد کالا : 800001363
  سایز:
  177ml /6 oz. 

   
  معرفی محصول
  شوینده انژکتور مخصوص موتورهای با کارکرد بالا گام اوت با فرمولی نوآورانه برای شست و شوی سیستم انژکتور موتور خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بیش تر موتورها پس از کارکرد طولانی مدت، ذرات کربن در ورودی محفظه احتراق و انژکتورهای سر سیلندر رسوب می‌کند و باعث ایجاد احتراق ناقص و همچنین اختلال در عملکرد موتور می‌شود. شوینده انژکتور گام اوت به گونه ای فرموله شده است که برای از بین بردن هر گونه آلودگی و دوده از سیستم انژکتور مناسب می‌باشد، در نتیجه این فرآیند باعث خالص شدن سوخت ورودی به محفظه احتراق، افزایش بازدهی موتور و کاهش مصرف سوخت می‌شود. لازم به ذکر است شوینده انژکتور گام اوت با کلیه سنسور های اکسیژن و همچنین موتور هایی که دارای سیستم های توربوشارژ و سوپرشارژ می‌باشند، کاملا سازگار است.توجه داشته باشید شوینده انژکتور گام اوت برای موتور هایی که مسافت های طولانی حدود 120000 کیلومتر پیموده اند، کاملا مناسب و موثر می‌باشد.
   
  طریقه مصرف
  شوینده انژکتور مخصوص موتورهای با کارکرد بالا گام اوت را زمانی که مخزن سوخت، حجم بنزین کمی دارد در باک بنزین بریزید سپس باک بنزین را پر نمایید. برای ایجاد نتیجه بهتر لازم است بعد از اتمام سوخت گیری تا چند روز بنزین وارد باک نکنید و اجازه دهید بنزینی که بعد از ریختن شوینده انژکتور گام اوت به داخل باک ریختید، به طور کامل سوخته و تمام شود.
   
  مورد استفاده
  شوینده انژکتور مخصوص موتورهای با کارکرد بالا گام اوت را برای تمیز کردن سیستم انژکتور خودرو ها می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.
   
  معرفی تولید کننده
  شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.لازم است بدانید شرکت گام اوت حامی رسمی مسابقات رانندگی فرمول یک 2017 نیز می‌باشد. در مجموع به منظور بهبود عملکرد و نیز افزایش بازده موتور پیشنهاد می‌کنیم حتما محصولات شرکت گام اوت را امتحان کنید.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  0/10 (تعداد آرا 0 نفر )