شوینده قوی کامل سیستم سوخت رسانی
شوینده قوی کامل سیستم سوخت رسانی
  • مشخصات کلی

  نام کالا: شوینده قوی کامل سیستم سوخت رسانی
  کد کالا : 800001365
  سایز: 6 oz./177ml
   
  معرفی محصول
  شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت یک محصول حرفه ای با فرمولاسیون قوی برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سیستم سوخت رسانی مناسب می باشد. اتومبیل هایی که مسافت بیش از 120000 کیلومتر را پیموده اند در معرض رسوبات و آلودگی در سیستم های سوخت رسانی قرار می‌گیرند که اغلب سبب افزایش اصطکاک در موتور و کاهش توان خروجی داخل موتور می‌گردد. شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت با عملکردی بالا برای کاهش اصطکاک در قسمت سرسیلندر و تماس سوپاپ ها در محل سیت سوپاپ می‌شود که باعث کاهش مصرف سوخت و در نتیجه افزایش بازدهی موتور می‌گردد.
   
  طریقه مصرف
  شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت را هنگامی که باک بنزین خودرو حجم کمی دارد، به مخزن سوخت اضافه کنید وسپس مخزن بنزین را پر نمایید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب اجازه دهید بنزینی که بعد از وارد کردن محلول، داخل باک ریختید به طور کامل سوخت شود و سپس مجددا سوخت گیری نمایید.
   
  مورد استفاده
  شوینده مدار سوخت رسانی مخصوص موتور های با کارکرد بالا گام اوت برای کلیه اتومبیل هایی که مسافت زیادی را پیموده اند بسیار مناسب می باشد.
   
  معرفی تولید کننده
  شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.لازم است بدانید شرکت گام اوت حامی رسمی مسابقات رانندگی فرمول یک 2017 نیز می‌باشد. در مجموع به منظور بهبود عملکرد و نیز افزایش بازده موتور پیشنهاد می‌کنیم حتما محصولات شرکت گام اوت را امتحان کنید.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  0/10 (تعداد آرا 0 نفر )