شوینده انژکتور
شوینده انژکتور
  • مشخصات کلی

  نام کالا: شوینده انژکتور
  کد کالا : 800001371
  سایز: 6 oz./177 ml 
   
  معرفی محصول
  شوینده انژکتور گام اوت برای از بین بردن دوده و تمیز کردن سیستم انژکتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ذرات کربن و دوده پس از مدتی بر روی منافذ انژکتور و همچنین داخل محفظه احتراق رسوب می‌کند و باعث اختلال در عملکرد موتور می‌شود که در نتیجه توان اندیکاتوری موتور کاهش می‌یابد. که این امر سبب افزایش مصرف سوخت نیز می‌شود. شوینده انژکتور گام اوت کلیه رسوبات به جا مانده از کربن و سایر آلودگی ها را از سیستم انژکتور پاک می‌کند، که در نتیجه باعث بهبود عملکرد موتور و کاهش مصرف سوخت در موتور می‌شود. لازم به ذکر است شوینده انژکتور گام اوت با کلیه سنسور های اکیسژن و همچنین موتور هایی که دارای سیستم های توربوشارژ و سوپرشارژ می‌باشند، کاملا سازگار است.
   
  طریقه مصرف
  شوینده انژکتور گام اوت را زمانی که مخزن سوخت، حجم بنزین کمی دارد در باک بنزین بریزید سپس باک بنزین را پر نمایید. برای ایجاد نتیجه بهتر لازم است بعد از اتمام سوخت گیری تا چند روز بنزین وارد باک نکنید و اجازه دهید بنزینی که بعد از ریختن شوینده انژکتور گام اوت به داخل باک ریختید، به طور کامل سوخته و تمام شود..
   
  مورد استفاده
  شوینده انژکتور گام اوت را برای تمیز کردن کلیه سیستم های انژکتوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
   
  معرفی تولید کننده

  شرکت گام اوت به عنوان یک برند آمریکایی به طور اختصاصی در زمینه تولید مکمل های بنزین و موتور خودرو فعالیت می‌کند. شرکت گام اوت بر اساس آخرین فناوری ساخت و طراحی موتور خودروها محصولات خود را فرموله کرده است و لازم به ذکر است محصولات گام اوت برای کلیه نسل های موتور سازگار می‌باشد و برای موتور های قدیمی که با سیستم کاربراتور کار می‌کند نیز مناسب است. امروزه شرکت گام اوت با تولید محصولات پیشرفته و کار کردن به صورت تخصصی در زمینه مکمل های بنزین توانسته است طیف وسیعی از معضلات عملکرد موتور خودرو ها را حل کند و به وسیله کاهش خوردگی قطعات داخلی موتور و کاهش سطح دوده و چربی ، راندمان موتور و همچنین توان اندیکاتوری داخل سیلندر را افزایش دهد.لازم است بدانید شرکت گام اوت حامی رسمی مسابقات رانندگی فرمول یک 2017 نیز می‌باشد. در مجموع به منظور بهبود عملکرد و نیز افزایش بازده موتور پیشنهاد می‌کنیم حتما محصولات شرکت گام اوت را امتحان کنید.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  0/10 (تعداد آرا 0 نفر )