اکتان  انژکتور شوی پرستون AS-731
اکتان انژکتور شوی پرستون AS-731
اکتان انژکتور شوی پرستون محصولی از سی پل گارانتی
  • مشخصات کلی
  نام کالا: اکتان + انژکتور شوی
  کد کالا: AS-731
  سایز: 473 سی سی 

  معرفی محصول:
  مایع اکتان و تمیزکننده انژکتور پریستون با فرمولی پیشرفته و عملکردی بالا برای از بین بردن انواع دوده و آلودگی از سیستم انژکتور مورد استفاده قرار میگیرد.افزایش اکتان بنزین،کاهش مصرف سوخت،افزایش شتاب و جلوگیری از ضربه زدن موتور از ویژگی های این محصول میباشد.
  مناسب برای 75 لیتر بنزین

  طریقه استفاده:
  مایع اکتان و تمیزکننده انژکتور پریستون را به مخزن سوخت اتومبیل خود اضافه کنید.لازم به ذکر است برای بهبود عملکرد موتور میتوانید در هر مرحله سوخت گیری از این محصول استفاده کنید. توصیه میشود بعد از استفاده دست های خود را با آب و صابون حتما بشویید. مایع اکتان و تمیزکننده انژکتور پریستون مناسب برای کلیه سیستم های انژکتوری میباشد.

  معرفی تولیدکننده :
  شرکت پریستون در تولید محصولات در زمینه خنک کاری موتور و تولید ضد یخ ، انواع شوینده ها ، روغن های گیربکس اتومات، روغن ترمز ، روغن هیدرولیک و انواع مکمل ها فعالیت های چشم گیری در بازار جهانی داشته است. با تاسیس این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا ، تحول عظیمی در خصوص تولید محصولات مکملی و تمیز کننده خودرو ایجاد شده است و موجب ایجاد یک فضای رقابتی در این زمینه بین دیگر شرکت ها و شرکت پریستون شده است. بالا بودن کیفیت ، بهبود فرآیند روان کاری در خودروها و تولید محصولات منحصر به فرد و متنوع باعث توزیع محصولات این شرکت به دیگر کشور های حهان شده است.
   
  اصالت کالا:
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  0/10 (تعداد آرا 0 نفر )