مایع شیشه شوی قوی پرستون AS-657
مایع شیشه شوی قوی پرستون AS-657
مایع شیشه شوی قوی پرستون lمحصولی از سی پل گارانتی
  • مشخصات کلی
  نام کالا: مایع شیشه شوی قوی پرستون
  کد کالا: As-657

  سایز: 1 گالن / 3.78 لیتر
  نقطه انجماد: 0 درجه سانتیگراد

  معرفی محصول
  مایع شیشه شوی تمیز کننده قوی پریستون با فرمولی جدید برای تمیز کردن سطوح شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرد. عملکردی بالا در دماهای بسیار کم و از بین بردن هر گونه یخ زدگی و گرد و خاک و فضولات پرندگان و شیره درخت   از روی سطح شیشه از ویژگی های این محصول میباشد.استفاده از این محصول درخشش و بوی خوبی از خود بجا میگذارد و باعث وضوح دید راننده میشود.این محصول برای استفاده در دمای زیر انجماد نیز مناسب میباشد

  طریقه استفاده
  مایع شیشه شوی تمیز کننده قوی پریستون را مستقیما به داخل مخزن شیشه شوی بریزید.توجه داشته باشد بعد از استفاده در صورت نیاز حتما دست های خود را با آب و صابون بشویید. مایع شیشه شوی تمیز کننده قوی پریستون در کلیه اتومبیل ها مورد استفاده قرار میگیرد.


  معرفی تولیدکننده
  شرکت پریستون در تولید محصولات در زمینه خنک کاری موتور و تولید ضد یخ ، انواع شوینده ها ، روغن های گیربکس اتومات، روغن ترمز ، روغن هیدرولیک و انواع مکمل ها فعالیت های چشم گیری در بازار جهانی داشته است. با تاسیس این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا ، تحول عظیمی در خصوص تولید محصولات مکملی و تمیز کننده خودرو ایجاد شده است و موجب ایجاد یک فضای رقابتی در این زمینه بین دیگر شرکت ها و شرکت پریستون شده است. بالا بودن کیفیت ، بهبود فرآیند روان کاری در خودروها و تولید محصولات منحصر به فرد و متنوع باعث توزیع محصولات این شرکت به دیگر کشور های جهان شده است.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )