اکتان 60-0 پرستون AS-740
اکتان 60-0 پرستون AS-740
اکتان 60-0 پرستون محصولی از سی پل گارانتی
  • مشخصات کلی
  نام کالا: اکتان بوستر 60-0 پرستون
  کد کالا: AS-740
  سایز: 473 سی سی

  معرفی محصول
  اکتان بنزین پریستون باعث افزایش اکتان بنزین میشود.پاک سازی و افزایش عملکرد انژکتور و همچنین از بین بردن ضربه موتور از ویژگی های استفاده از این محصول میباشد.این محصول در بنزین های بدون سرب مورد استفاده قرار میگیرد.این محصول مناسب برای 75 لیتر بنزین میباشد.

  طریقه استفاده
  اکتان بنزین پریستون را در مخزن سوخت بنزین بدون سرب وارد کنید و درب باک را ببندید.لازم به ذکر است بعد از استفاده دست خود را با آب و صابون بشویید. اکتان بنزین پریستون به عنوان مکمل در کلیه موتورهای بنزینی بدون سرب مورد استفاده قرار میگیرد.

  معرفی تولیدکننده
  شرکت پریستون در تولید محصولات در زمینه خنک کاری موتور و تولید ضد یخ ، انواع شوینده ها ، روغن های گیربکس اتومات، روغن ترمز ، روغن هیدرولیک و انواع مکمل ها فعالیت های چشم گیری در بازار جهانی داشته است. با تاسیس این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا ، تحول عظیمی در خصوص تولید محصولات مکملی و تمیز کننده خودرو ایجاد شده است و موجب ایجاد یک فضای رقابتی در این زمینه بین دیگر شرکت ها و شرکت پریستون شده است. بالا بودن کیفیت ، بهبود فرآیند روان کاری در خودروها و تولید محصولات منحصر به فرد و متنوع باعث توزیع محصولات این شرکت به دیگر کشور های حهان شده است.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میگردد
  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  5/10 (تعداد آرا 34 نفر )