مایع شیشه شوی ضد یخ دار پرستون AS-658P
مایع شیشه شوی ضد یخ دار پرستون AS-658P
  • مشخصات کلی
  نام کالا: مایع شیشه شوی ضد یخ دار پرستون
  کد کالا: AS-658P
  سایز: 1 گالن / 3.78 لیتر
   
  معرفی محصول
  مایع شیشه شوی ضد یخ پریستون با فرمولی جدید برای تمیز کردن سطوح شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرد. عملکردی بالا در دماهای بسیار کم و از بین بردن هر گونه یخ زدگی و گرد و خاک و آلودگی از روی سطح شیشه از ویژگی های این محصول میباشد.این محصول میتواند در دمای کم تر از -27 درجه فارنهایت به خوبی کار کند.

  طریقه استفاده
  مایع شیشه شوی ضد یخ پریستون را مستقیما به داخل مخزن شیشه شوی بریزید.توجه داشته باشد بعد از استفاده در صورت نیاز حتما دست های خود را با آب و صابون بشویید. مایع شیشه شوی ضد یخ پریستون در کلیه اتومبیل ها مورد استفاده میباشد.

  معرفی تولیدکننده
  شرکت پریستون در تولید محصولات در زمینه خنک کاری موتور و تولید ضد یخ ، انواع شوینده ها ، روغن های گیربکس اتومات، روغن ترمز ، روغن هیدرولیک و انواع مکمل ها فعالیت های چشم گیری در بازار جهانی داشته است. با تاسیس این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا ، تحول عظیمی در خصوص تولید محصولات مکملی و تمیز کننده خودرو ایجاد شده است و موجب ایجاد یک فضای رقابتی در این زمینه بین دیگر شرکت ها و شرکت پریستون شده است. بالا بودن کیفیت ، بهبود فرآیند روان کاری در خودروها و تولید محصولات منحصر به فرد و متنوع باعث توزیع محصولات این شرکت به دیگر کشور های حهان شده است.

  اصالت کالا
  کالا با برچسب ضمانت سی پل گارانتی ارائه میشود


  خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
  5.1/10 (تعداد آرا 24 نفر )