پیشینه ای بیش از 50 سال اعتبار موجب گشت تا در شهریورماه 1392 استارتاپ سی پل گارانتی رقم بخورد. با رایزنی ها و جلسات مستمری که با اتحادیه های صنف فروشندگان لوازم یدکی خودرو و اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک، روغن و پنچرگیران صورت گرفته امروز مفتخریم که توانسته ایم دغدغه بزرگ مصرف کنندگان کالاهای این حوزه که عدم تشخیص کالا های اصل از تقلبی (طرح) میباشد را که تا قبل از این راهکاری موثر در جهت حل این مشکل وجود نداشته است، با نوآوری و همکاری اتحادیه های ذی ربط و بررسی اسناد و مدارک تولید کنندگان و وارد کنندگان این حوزه توسط کادری مجرب و با ثبت برچسب نشان "سی پل گارانتی" به همراه کد اسکرچ جهت بررسی اصالت کالا در سامانه همین شرکت و یا از طریق ارسال به شماره پیامکی این شرکت آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان عزیز به ارمغان آوریم.

"سی پل گارانتی نشانیست دال بر "ضمانت اصالت کالا" و جلب رضایت و آرامش خاطر مشتری در زمینه روانسازهای اتومبیل و موتور سیکلت، مکمل های روغن موتور، مکمل های روغن های گیر بکس و دیفرانسیل، مکمل های سوخت های بنزینی و دیزلی، محافظ های اتومبیل از جمله واکس و پولیش و انواع شوینده ها. نظر به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی؛ این شرکت در چهارچوب رعایت استاندارها و ضوابط قیمت گذاری درجهت "موازنه حمایت از مصرف کننده و تولید کننده" آمادگی خود را جهت ارائه کالا های تولیدکنندگان داخلی اعلام میدارد.

در زیر به برخی از این نام های تجاری اشاره میشود :


خلاصه متن مصاحبه مطبوعاتی با یکی از مدیران شرکت سی پل

...درطی جنگ تحمیلی بدلیل فشار تحریم ها و کاهش عرضه کالا نسبت به تقاضا، در معادله "تولید به مصرف" ضریب مشتری مداری به ضریب "فروشنده مداری" بدل شد.

با گذشت چند دهه از آن زمان، اکنون نیز با وجود انبوهی از تنوع کالا، از منظر یک مشتری همچنان فرهنگ فرشنده مداری و عبارت "گارانتی در ایران معنا ندارد" را یکی از مهمترین چالش ها میدانم.

امروز به یمن یکتا انرژی عالم هستی و پدر عزیزمان در حوزه کسب وکار وهمچنین جمعی از دوستان همکارم فضای کسب و کاری با پیشینه ای بیش از 50 سال سابقه برایم فراهم گشت تا بتوانیم گواهی سبد اصالت کالا را برای مشتری به ارمغان آوریم. سبدی که مشتری با خاطری آسوده و دلی آرام دست بدان دراز کرده و کالای خود را با خاطری آسوده برچیند.

اکنون باری دیگر حب الله شامل حال ما گشته و نشان سی پل گارانتی را با دارا بودن پشتوانه اقتدار ملی جهت جلب اعتماد مشتری در خرید کالای اصل به ثبت رساندیم تا بتوانیم در هر زمان با جمع مشتریان خود ارتباط داشته و پاسخگوی نیازها و سوالاتشان باشیم.